Ne vienai moteriai norėtųsi, kad jų rankos būtų gražesnės ir švelnesnės. Juk neįmanoma nesinaudoti tokiais naudingais aparatais kaip ranku dziovintuvai arba visiškai neiti į lauką – šie rankų odai ne patys sveikiausi dalykai yra normali gyvenimo dalis ir jos atsisakyti tiesiog neįmanoma. Taigi, rankų priežiūra iškart pasidaro keistas ir neįprastas dalykas, kai supranti, kad iš tiesų tu beveik neprižiūri savo rankų. Reikia išmokti jas suprasti ir pradėti lepinti – juk taip retai mes skiriame laiko sau ir tam, kad save tiesiog pagaliau palepintume. Šį kartą kviečiu pradėti nuo rankų.

Rankos nuolat džiovinamos

Jeigu gerai pagalvosite, suprasite, kad ranku dziovintuvai yra ne tik tie vėjeliai, kurie kabo tualetuose prie kriauklių. Iš tiesų rankų džiovintuvai yra ir kitokie mūsų gyvenimo elementai, stipriau ar silpniau džiovinantys rankų odą. Visų pirma, tai yra netinkamas vanduo. Mūsų vanduo dažniausiai yra labai kietas. Tai iškart padaro taip, kad rankų džiovintuvai tampa mūsų kasdienybės dalimi. Nusiprausę po tekančiu vandeniu, mes padarome taip, kad rankoms vėliau ima trūkti drėgmės – tai dėl vandens. Tačiau ir prausimosi priemonės neretai būna tokios, kad labai stipriai džiovina odą. Taigi, jeigu norite, kad jūsų kasdieniniai daiktai nebūtų ranku dziovintuvai, kaina jūsų rankų odos yra didesnė. Net ir tie patys realūs ranku dziovintuvai „Veltia“ ar kažkokie kitokie visai nekenktų jūsų odai. Jeigu ne tai, kad jūs patys paskui tą odą nuvarginate su visokiais kitokiais papildomais dalykais. Jeigu ji būtų drėkinaa, jeigu nepatirtų drėgmės iš kitų faktorių, tai tikrai pajaustumėte, kaip paprasčiausias rankų džiovinimas vėjeleliu joms nedaro jokios įtakos.

Rankoms reikia drėgmės

Be abejo, kaip ir visam jūsų kūnui, rankoms ypatingai reikia drėgmės. Kur jos gauti? Geriausia yra naudoti tinkamus kremus. Pavyzdžiui, artėjant žiemai, jums būtinai reikėtų įsigyti gerą žieminį kremą, kuris saugotų jus nuo šalčio. Tai būtų puikus pavyzdys, kaip reikia rūpintis savo oda. Jeigu einate į lauką be kremo, tada tai pakenkia jūsų odai, ir galite vėliau pasijusti nekaip. Gal pamatysite, kad ji lupasi, o gal – skilinėja. Vasarą jai didelį poveikį daro karštis ir saulė, ir tai reiškia, kad taip pat reikia apsauginio kremo. Kaip ir visam kūnui, kurį jūs norėsite apsaugoti nuo pavojingųjų saulės spindulių. Vienaip ar kitaip, kažkaip turite užtikrinti drėgmę savo rankoms. Taip pat svarbu ir naudoti paprasčiausius drėkinamuosius kremus – tą gerai daryti prieš einant miegoti, tada kremas gali ramiai susigerti. Jeigu plaunate indus su visokiais indų plovikliais, tada reikia pasistengti, kad ten patektų kuo mažiau chemikalų. Jeigu kažką kito darote, kas jums rankoms kenkia, tada irgi reikia stengtis saugoti.

Rankoms reikia maitinimo

Jeigu kartais darote maitinamą kaukę veidui, tai kodėl jos negauna jūsų rankos. Pavyzdžiui, rankų džiovintuvų kainos jums atrodo svarbus dalykas, nes norite, kad galėtumėte patogiai nusisausinti rankas, nusiprausus. Vadinasi, jūs galvojate apie jų gerovę. Tačiau ar tikrai apie viską pagalvojate pakankamai? Gal yra ir daugiau dalykų, apie kuriuos būtina galvoti? Kaip minėjome – drėgmė ir maitinimas. Tai iš esmės yra skirtingi dalykai, nes drėgmė yra tik oras, o maitinimas yra visokie vitaminai, riebalai, ir kitokios medžiagos. Taip pat rankoms reikalingas ir šveitimas, kurį galite atlikti su specialiomis kosmetikos priemonėmis, arba galite tiesiog naudoti kavos tiršščius, medų ar kažką panašaus.