Ar jau galvojate, kokie maudymukai, internetu pardavinėjami, galėtų atsidurti jūsų vasariniame drabužių krepšyje? Jeigu to dar nedarote, tai gal jau pats metas? Vasara ateis nepastebėtai, kaip visada. O tada tik galvosite, kokie gi maudymukai madingi šį sezoną. Kaip žinia, mados vėjai ir nepastovūs, ir pastovūs. Tam tikri dalykai keičiasi, tam tikri išlieka. Taigi, renkantis maudymosi kostiumėlį jūs galite pasielgti dvejopai. Viena vertus, galite rinktis tai, kas geriausiai tinka jūsų figūrai, tokie maudymukai internetu jums buvo pasiekiami visą laiką, taip pat tokie yra ir dabar. Kita vertus – jus gali dominti tik tie maudymukai, kurie dabar laikomi madingiausiais. Kuriuos pasirinksite jūs? Kaip jūs norite, taip ir darykite, o gal net pavyks kažką suderinti. Tačiau mes tiesiog skelbiame, kokie maudymukai 2016 metais bus podiumo viršuje.

Vyriškos formos

Kaip ir visoje aukštojoje madoje, taip ir paplūdimyje dingsta poreikis demonstruoti beprotišką moteriškumą. Ši mada, kaip ir poreikis lakstyti su gėlėtomis suknelėmis, pamažu dingsta. Į mados pasaulį ateina skandinavų mėgstamos juodos spalvos. Atsiranda griežto kirpimo, storų audinių drabužiai, vienspalvės, tamsios spalvos. Moteriškumas nebeturi būti rėkiantis, spiegiantis ir mirksintis kaip šviesoforas. Jis lengvai maskuojamas tamsiais vyriškais akcentais. Nenustebkite, jeigu paplūdimyje šiais metais pamatysite moterų su juodomis odinėmis tarsi vyriškomis rankinėmis. Taigi, maudymukai 2016 metais dar niekada nebuvo tokie vyriški. Rasite mažiau liemenį pabrėžiančių formų, daugiau tamsos spalvos, rafinuotumo. Visiškai teks pamiršti gėlytes, širdeles ir kitokias anksčiau moterims priskirtas ornamentikas, raštus. Turėsite išmokti būti subtilia ir moteriška per vyriškumą. Tą padės padaryti ir maudymosi kostiumeliai vientisi. Populiaru bus ir tokie, ant kurių bus tarsi ant foto tapeto atspausdintas paveikslas: miesto vaizdas, įžymybės veidas ar dar kas nors. Taip, tarsi jūsų drabužis būtų visai ne figūrą pabrėžiantis skuduras, o kažkoks ekranas parodyti kitam vaizdui, ir nukreipti nuo jūsų kūno. Ne atsitiktinai bus populiarūs ir maudymukai su sortukais, kurie taip pat sėkmingai nukreips dėmesį nuo moteriškų formų.

Miesto ritmas

Kai sakome, kad į madą ateina miesto ritmas, tai kalbame apie tai, kad maudymosi kostiumeliai galės turėti tam tikrą ornamentiką, kuri visiems automatiškai kels asociacijas būtent su miestu, o ne su kaimu ir vėjyje besiplaikstančiomis gėlėmis. Gal jūsų maudymosi kostiumeliai, internetu užsakyti, bus papuošti asfalto, plytelių ornamentais. Gal bus ant jų atspausdintas piešinys (ant vientiso maudymuko), kuriame matysite saulėlydį Manhetene. O gal tai automobilių žibintai tarsi švies iš po jūsų maudymosi kostiumėlio audinio. Miesto ritmas pirmiausiai išeis į paveikslėlius ir ornamentus, o vėliau ir į papildomas detales. Galėsite pamatyti, kaip atsiras moteriski maudymosi kostiumeliai su dideliais metaliniais užtrauktukais, kniedėmis ir visokiais suplėšytais dalykėliais. Be to, atsiras poreikis dėvėti plėšyto džinso šortukus. Nesvarbu, ar po apačia bus vientisas maudymosi kostiumėlis, ar itin atviri bikiniai internetu. Tačiau tai taip pat sudarys nerūpestingo miesto pojūtį.

Viena aišku – teks pamiršti tuos maudymosi kostiumėlius, kuriuos taip dievino jūsų senelės, ir kuriuos dar ir patys ar pačios prieš keletą metų džiaugėtės atradę senelių spintose. Pamiršti gėles, švelnius kolibrių raštus, jūros bangeles, lengvus taškelius, širdeles, augalų ornamentus. Ant audinių atsiras grubesni raštai, audiniai nebekalbės apie lengvai pažeidžiamas mergaites, taip pat nekalbės ir apie stiprias moteris. Tai tiesiog bus kažkas universalaus, arba, kaip rašoma, unisex.