Sakoma, jog roges geriausia ruošti vasarą, tad galbūt šis sezonas tinkamiausias ir žiemos atostogų planavimui? Jei seniai svajojote išbandyti aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdą – slidinėjimą – nedvejokite – pslidinėjimo kelionės akcijaalankiausios slidinėjimo kelionės akcija taikomos kaip tik šiltuoju metų sezonu. Slidinėjimas – tai tikrai dėmesio verta atostogų alternatyva tiek aktyvaus laisvalaikio gerbėjams, tiek pradedantiems slidinėtojams ši pramoga paliks neišdildomų įspūdžių!

Kelionės planavimas: populiariausios kryptys

Ko gero, tiek patyrusiems slidinėjimo mėgėjams, tiek dar tik pradėti slidinėti ketinantiems ne paslaptis, jog populiariausios Europos slidinėjimo kurortų kryptys – Austrija, Slovakija, Italija bei Prancūzija. Šie slidinėjimo kurortai kasmet pritraukia būrius turistų, mėgstančių patirti visus slidinėjimas kalnuose privalumus. Planuojant slidinėjimo kelionės 2017 privaloma atsižvelgti į tai, kurį iš populiariausių slidinėjimo kurortų norite pasirinkti – nuo to priklausys ne tik Jūsų įspūdžiai, bet ir kelionės kaina. Tiek Slovakijos Tatruose, tiek Austrijos Alpėse akis džiugins tobuli kalnų peizažai, jaukūs tradiciniai nameliai, kuriuose galėsite prisiglausti pailsėti vakarais. Visuose populiariausiuose kurortuose įrengta gausybė trasų bei keltuvų, tiksiančių tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams.

Kelionės transportas – kokį pasirinkti?

Pastebėtina, jog gan populiarios slidinėjimo kelionės autobusu. Ši transporto priemonė neretai pasirenkama dėl gan žemos kainos, tačiau būtina būti atidiems, renkantis patikimiausius vežėjus. Slidinėjimo mėgėjus taip pat neretai varžo keliaujant autobusu nurodomi bagažo apribojimai – neretai sunkiai sutalpinsite ne tik slidinėjimo įrangą, bet ir būtiniausius asmeninius daiktus. Jei turite ribotą atostogų laikotarpį, pavyzdžiui, vos savaitę, kelionė autobusus gali prailgti – keliaudami prarasite kelias papildomas dienas, kurias galėtumėte praleisti kalnuose. Slidinėjimo kelionės lėktuvu – puiki alternatyva kelionei autobusu. Pasirinktame kurorte atsidursite vos per porą valandų, tad sutaupysite daug brangaus laiko. Be to, internete kasdien pasirodo gausybė paskutinės minutės slidinėjimo kelionės pasiūlymų, tad ir kelionės planavimas nebus toks sudėtingas iššūkis.

Atostogų kaina – aktuali mėgstantiems taupyti

Planuodami slidinėjimo kelionės 2017, atsižvelkite ne tik į norimų maršrutų kryptis, bet ir į pigios slidinėjimo kelionės pasiūlymus. Mėgstančius taupyti ne tik laiką, bet ir pinigus, tikrai nudžiugins slidinėjimo kelionės akcija. Galima rasti daugybę pigių skrydžių bei apgyvendinimo viešbučiuose pasiūlymų, tinkamų net išrankiausiems keliautojams. Ne paslaptis, jog brangiausi – Prancūzijos kurortai, kiek pigiau pailsėti bei aktyviai pramogauti galima Austrijoje, bene pigiausiai atostogos kainuoja Slovakijoje bei Italijoje.

Slidinėjimo įranga – būtina investicija

Suskubę pasinaudoti slidinėjimo kelionės paskutinė minutė pasiūlymais, įsitikinkite, jog skirsite pakankamai laiko tinkamai pasiruošti išvykai slidinėti. Tiek slidinėjimo naujokų, tiek jau patyrusių entuziastų sėkmingo slidinėjimo paslaptis neabejotinai yra tinkama slidinėjimo įranga. Pradedantieji slidininkai dažnai mano, kad vykstant slidinėti būtina apsirengti kuo šilčiau, tačiau tikri profesionalai žino, jog geriausia slidinėjant apsirengti lengvai, tačiau sluoksniais. Svarbūs ir slidinėjimo akiniai – būtina jais apsaugoti akis kalnuose nuo tiesioginių saulės spindulių, šalčio, vėjo bei pustomo sniego. Privalomas reikalavimas slidinėjimo akiniams – neapribojamas matomumas, kad čiuožimas kalnu netaptų pavojinga atrakcija. Bene svarbiausia apsaugine priemone laikomas slidininko šalmas, apsaugantis nuo galimų traumų. Rinkdamiesi šalmą atkreipkite dėmesį į jų tipus – kokį rinktis, pasufleruos Jūsų patirtis ant kalnų. Ypatingą dėmesį kreipkite į šalmo dydį – jis neturi būti nei per didelis, nei per mažas, kad neapribotų Jūsų matomumo bei nekeltų diskomforto. Slidinėjimo kelionės akcija bus iš tiesų smagus jūsų atostogų nuotykis, todėl jums tereikia pasirūpinti poreikius atitinkančios slidinėjimo įrangos komplektu.