Kai kuriems žmonėms, niekada nebandžiusiems įsigyti savo avalyne internetu, iškyla pačių įvairiausių neaiškumų dėl to, kokiu būdu jiems galėtų būti paprasčiausia pritaikyti pasirinktą modelį prie savo pėdos dydžio ir būti visiškai tikram, jog jį gavus, neturėtų iškilti jokių nemalonių pojūčių jį dėvint. Kai kurių jau šiek tiek patirties atitinkamu atžvilgiu turinčių asmenų nuomone, avalyne internetu geriausia rinktis stengiantis naudotis specialiomis dydžių lentelėmis, įprastais atvejais pateikiamomis visose prekybininkų virtualiose svetainėse. O jeigu reikalingi matavimai būna atliekami būtent taip, kaip yra rekomenduojama pačių geriausių specialistų, daugelio žmonių nuomone, tikrai nesunkiai pavyksta išsirinkti sau pačius gražiausius batus taip, kad jie labai gerai tiktų užsakovui dėvėti jo pageidaujamu metu. Juo labiau, kad neretai yra įmanoma tokį savo trokštamą pirkinį užsisakyti už sąlyginai nedidelę kainą, galbūt netgi gavus iš prekybininko tam tikrą, kiek didesnę ar mažesnę nuolaidą. Taigi avalyne pigiau tikrai nėra nerealus pasiūlymas, paprasčiausiai tie asmenys, kurie norėtų ją sau arba savo šeimos nariams tokiomis sąlygomis užsakyti, turėtų pasidomėti, kur galėtų būti pateikiami tokie batai. Pavyzdžiui, kai kurių nuomone, labai naudinga į pagalbą pasitelkti pačias įvairiausias virtualias paieškos sistemas, kurių dėka dažniausiai pavyksta pasiekti atitinkamą savo tikslą labai greitai.

Apskritai, avalynes pasirinkimas tikrai yra labai svarbus tiems žmonėms, kurie pageidauja kiekvieną dieną atrodyti ypatingai dailiai, nes paprastai batai itin atkreipia daugelio šalia esančių asmenų dėmesį. Todėl paprastai yra iš tiesų verta pasidomėti, ką tiksliai galėtų pasiūlyti internetu veikiančios bendrovės. O ypatingai tuomet, jeigu yra reikalinga avalyne moterims, nes silpnosios lyties atstovės neretai būna išskirtinai išrankios bandydamos išsirinkti sau patį tinkamiausią variantą, labai gerai pritaikytą jų pėdoms apauti. Taigi, sunku būtų įsivaizduoti, jog moteris ar mergina, ketindama sau įsigyti naujus batus, galėtų džiaugtis, jei turėtų galimybę rinktis, pavyzdžiui, tik iš dvejeto pateiktų gaminių. O juk šiais laikais, atsidarius tam tikras internetines svetaines, prekiaujančias tokio tipo prekėmis, pati geriausia avalynė moteriai, kuri ketina ją artimiausiu metu dėvėti, neretai gali būti išsirenkama iš daugelio čia pateikiamų pasiūlymų. Žinoma, kartu tikrai negalima neatsižvelgti ir į faktą, ar yra planuojama įsigyti iš tiesų pakankamai kokybiska avalyne, nes tik tuomet galima nesibaiminti dėl to, ar ji tikrai turėtų pateisinti visus įmanomus moters, ketinančios ją dėvėti, turimus poreikius. Labai dažnai, vertinant tokio pobūdžio kriterijų, pagelbėja galimybė sužinoti gamintojo pavadinimą, nes pastarieji paprastai būna tam tikrose šalyse, regionuose ar netgi visame pasaulyje nusipelnę tam tikros – geros ar blogos – reputacijos. O jos dėka neretai pavyksta visiškai nesunkiai apsispręsti, kuris gaminys konkrečiam žmogui turėtų būti pats tinkamiausias būtent kokybės atžvilgiu. Ir jau netrukus priimti teigiamą arba neigiamą sprendimą dėl ketinamo užsisakyti, patikusio pirkinio įsigyjimo artimiausiu metu.

Taigi, beveik bet kuris šiuolaikiniame, moderniame pasaulyje gyvenantis žmogus, vos tik atsiradus tokiam jo norui, galėtų pabandyti įsigyti sau reikalingus batus ir naudodamasis internetiniu tinklu. Juk avalynė čia gali būti pritaikoma beveik prie kiekvieno asmens turimų poreikių, o nustatyti jam patį tinkamiausią dydį, naudojantis specialiomis, profesionalų sukurtomis lentelėmis dažniausiai niekam nesukelia itin didelių neaiškumų. Svarbiausia, pasistengti šias lenteles kuo geriau suprasti, juo labiau, kad jų ypatybes kai kuriais atvejais gali paaiškinti ir geri konsultantai, su kuriais neretai yra įmanoma susiekti beveik kiekvieno galimo užsakovo pageidaujamu laiku. O sau išsirinkta avalyne internetu tikriausiai dar ne vieną dieną galėtų padėti vaikščioti po pačių įvairiausių orų paveiktus kelius – šlapius, sausus, pilnus sniego ar netgi padengtus ledu.