Per visą istoriją lenovo kompiuteriai pelnė ne vieną apdovanojimą. Šiuo įrenginius puikiai vertina tiek Azijos, tiek ir kitų pasaulio šalių pirkėjai. Puikus technologijų, rinkos poreikių išmanymas ir inovatyvumas padeda bendrovei sėkmingai plėstis stacionarių, nešiojamų, planšetinių kompiuterių ir netgi mobiliųjų telefonų srityse. Džiaugtis patikimais gaminių privalumais gali ir mūsų šalies gyventojai.

Pergalių pilna istorija

Bendrovė – kompiuterių lyderė savo veiklą pradėjo dar 1984 m. Kinijoje. Pačioje pradžioje komandą sudarė vos 11 žmonių. Savo idėjoms įgyvendinti jie pirmiausia pasirinko kitą pavadinimą: „Legend“. Šis pavadinimas išliko iki pat 2003 m., o jo pakeitimas į dabar visiems puikiai žinomą, tikėtina, padėjo bendrovei išplaukti į platesnius vandenius. Šiandien lenovo kompiuteriai akcija vilioja įvairių sričių specialistus, tačiau gaminių paklausa yra didelė net ir netaikant nuolaidų.

Jau 1998 metais bendrovė galėjo džiaugtis labai rimtu pasiekimu. Tais metais buvo pagamintas milijonasis jų kompiuteris. Akivaizdu, kad įmonė buvo gerai vertinama ir iki tada, nes ji 1994–aisiais pradėjo prekiauti savo akcijomis. Po šių lūžių lenovo kompiuteriai kaina prilygsta kitų gamintojų produkcijai, o ši bendrovė tapo Kinijos rinkos lydere.

Kitas didelis proveržis buvo 2005–aisiais, kai bendrovė įsigijo visą kompiuterių gamintojų „IBM“ padalinį. Po šio sprendimo įmonė tapo ne tik Azijos regiono, bet ir viso pasaulio asmeninių kompiuterių gamybos lydere. Dėl puikiai apgalvotos ir sėkmingai įvykdytos plėtros tiems, kurių dėmesį patraukė lenovo kompiuteriai vilnius ir kiti Lietuvos miestai išties turi ką pasiūlyti. Šiandien bendrovė valdo kelis gerai žinomus prekės ženklus ir įveikia konkurenciją pasiūlydama išties inovatyvius, patikimus sprendimus.

Prie bendrovės pergalių verta paminėti ir faktą, kad ji yra aktyvi rėmėja. Ypatingas dėmesys skiriamas sportui, kur taip pat svarbus veržlumas, inovatyvumas, konkurencingumas, greitis. Įmonė susiejo savo vardą su 2008 m. Pekino olimpiada, 2006 m. Turino olimpinėmis žaidynėmis. Be to, lenovo kompiuteriai dėl partnerystės ir rėmimo naudojami vienos „Formulės–1“ komandos narių ir NBA žaidėjų.

Pasaulinį pripažinimą lemiantys privalumai

Bendrovė svarbių padalinių turi ne tik gimtojoje Kinijoje, bet ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje. Be to, po visą pasaulį yra išsiraizgęs prekybinis gaminių tinklas. Skaičiuojama, kad jame dirba apie 60 tūkstančių darbuotojų. Jų dėka įmonė tarptautinėje rinkoje išlaiko itin aukštas pozicijas. Taip pat jų dėka pasiekiami taip puikiai vertinami kompiuterių ir kitų gaminių privalumai.

Kaip vieną iš išskirtinių privalumų galima paminėti ekologiškumą. Jei pasirenkami lenovo kompiuteriai akcija gali būti svarbiu sprendimo veiksniu. Tačiau ne mažiau vertinama tai, kad ši Kinijos įmonė drąsiai investuoja į teigiamą santykį tarp gamybos ir aplinkos. Kadangi bendrovės produktai sunaudoja palyginti mažai elektros energijos, jie ne tik padeda vartotojams sutaupyti, bet ir lemia mažesnę žalą aplinkai. Ši gaminių savybė pelnė įmonei dar vieną – aplinką saugančių gamintojų – titulą.

Tiems, kuriuos domina lenovo kompiuteriai komentarai atskleidžia ir dar vieną ypatingą gaminių savybę. Tai – išskirtinis patvarumas. Jis pasiekiamas kompiuteriams taikant „Armijos standartą“. Specialus įvertinimas suteikiamas tiems gaminiams, kurie atlaiko atšiaurias, technikai kenksmingas lauko bei išorės sąlygas. Tai ypatingai svarbu ne tik karininkams ar keliautojams, bet ir žurnalistams, verslininkams, politikams.

Šiuolaikiniai lenovo kompiuteriai yra patvarūs ne tik išoriškai, bet ir sistemos atžvilgiu. Tačiau kūrėjai ant laurų nemiega ir stengiasi nuolat tobulinti gaminius. Todėl tikėtina, kad jie pateiks dar ne vieną malonią staigmeną, suteikiančią dar daugiau džiaugsmo tiems, kas vertina aukštus standartus ir patogumą.