Harmony Gelish – gelinių lakų pradininkai

Neseniai atsiradęs ilgalaikis nagų lakavimas nepalieka abejingų – vieni jį dievina dėl galimybės ilgai džiaugtis profesionaliai sutvarkytais nagais, kiti peikia, kad netinkąs jų nagams ir sunkiai nusiima. Vis tik naujovės skinasi kelią į priekį – jau ne tik profesionalios manikiūrininkės, bet ir paprastos moterys perka UV lempas ir veda į interneto paieškų sistemą raktažodžius harmony gelish pigiau. Kodėl Harmony Gelish?

Istorija

Be abejo, ilgalaikių nagų lakų gamintojų yra ne vienas. Tačiau harmony Gelish teigia, kad jie buvo pirmieji! Pirmasis Jungtinėse Amerikos valstijose užpatentuotas gelinis nagų lakas buteliuke su šepetuku buvo būtent Gelish firmos. Kartu tai buvo didžiulio jų populiarumo pradžia. Šiandien harmony gelish lakavimas siūlomas klientams tūkstančiuose grožio salonų tiek JAV, tiek ir visame pasaulyje. Dėl savo kokybės, didelio spalvų pasirinkimo, vis naujų ir naujų nagų lakų kolekcijų ir produkcijos tobulinimo harmony gelish lakai yra labai populiarūs ir Lietuvoje. Danny Haile, šios įmonės įkūrėjas ir vadovas, teigia, kad sėkmę jiems nulėmė ne tik žinios ir aukštos kokybės produktas, tačiau ir tobulinamas klientų – t.y. didmenininkų, grožio salonų – aptarnavimas, organizuojant jiems apmokymus ir užtikrinant ilgalaikį klientų lojalumą.

Produktas

Kas yra populiarieji harmony gelish lakai? Kuo jie skiriasi nuo kitų analogiškų produktų? Pirmiausia, Gelish lakai daugiausia yra ilgalaikiai, t.y. naudoti juos namuose galima tik tuo atveju, jei perkama iškart visa sistema – ne tik lakas, bet ir bazė, ir viršutinis sluoksnis, ir UV lempa. Šiuos produktus naudoti reikia mokėti, be to, norint atlikti sau pačiai ilgalaikį lakavimą, reikalingos nemažos pradinės investicijos. Dėl to dažnai nusprendžiama, kad lakavimą su harmony gelish pigiau gauti pas manikiūristę. Tada nereikės sukti galvos dėl to, ar teisingai bus naudojami produktai, ar lygūs išeis padengiami lako sluoksniai, be to, kiekvieną kartą lakuojantis, galima rinktis vis kitą spalvą, o pačiam nusipirkti visas spalvas gali būti brangoka. Be to, visos žinome, kad yra spalvų, kurių pageidausime vieną ar du kartus – ar verta dėl tiek pirkti visą buteliuką, kuris nėra labai pigus?

Antra, tarp ilgalaikių lakų Gelish išsiskiria savo kokybe ir asortimentu – tai didelė kompanija ir gali sau leisti išleisti daugybę spalvų, net jei kelios jų bus ne visai populiarios. Taip pat ši įmonė siūlo ir kitų nagų lakų priedų, kaip, pavyzdžiui, matinis nagu lakas. Taip pat populiarus ne matinis lakas, o matinis nagų lako viršutinis sluoksnis, kurį galima naudoti ant bet kokios spalvos nagų lako – tokiu būdu net ir nagų lako blizgesiui suteikiama daugiau galimybių! Ypač efektingai matinis nagų lako paviršius atrodo kombinuojant jį su blizgančiu – gaunamas „raštuotų, bet neraštuotų“ nagų efektas. Taip pat žavu, kai toks pagrindas naudojamas ant perlamutrinio nagų lako – tada nagų lakas įgyja matinio veidrodžio efektą.

Kaina

Harmony Gelish nagų lakų kaina yra panaši, kaip ir kitų UV lakų. Be abejo, UV lakai visada brangesni už paprastus prekybos centruose parduodamus nagų lakus – jie skirti profesionalams ir jų buteliukų talpa gerokai didesnė. Be to, kokybiškų UV nagų lakų kaina yra perpus mažesnė, negu premium klasės firmų – kosmetikos gamintojų išleidžiamus paprastus tradicinius nagų lakus.

Mėgėjus pirkti kokybiškus produktus pigiau reikia perspėti, kad būtent šios firmos lakai, kadangi populiariausi, yra dažniausiai klastojami. Teigiama, kad Azijos šalyse suklastoto harmony gelish kaina yra gerokai mažesnė už originalaus produkto, bet jų buteliukai labai panašūs ir dėl to sunkiai atskiriami. Kadangi nagu lakas internetu šiandien perkamas taip pat dažnai, kaip ir bet kokios kitos prekės, tai labai dažnai padirbti nagų lakai platinami būtent internetu – skelbiantis per skelbimus, reklamuojantis forumuose. Dauguma skelbimų, siūlančių harmony gelish pigiau, jums siūlo ne originalią prekę – tikrai originalų ir patikimą nagų produktą įsigysite tiktai kreipdamiesi į įmonės Gelish produktus pardavinėti teisę turinčius sertifikuotus tiekėjus.