Kada silikonine liemenele gali geriausiai tikti ir būti pats gražiausias drabužis? Tada, kai patys žinote geriausiai, ką reikia apsirengti ant jos. Štai keletas patarimų iš moterų, kurios žino, kokiais tikslais verta pirkti silikonine liemenele (akcija kai yra).

Giedrė, 2 vaikų motina

Man visuomet silikonine liemenele kaina pasirodo prieinama, kai vyksta kokios nors nuolaidos. Paprastai esant tokioms aplinkybėms ir perku. Kažkaip atrodo teisingiausia: nusiperki ir gali žinoti, kad tai tikrai daiktas, kuris tau reikalingas. Turiu omeny, kad geri daiktai, na jie tiesiog kažkur nepražūva nežinioje. Jie vis tiek yra panaudojami anksčiau ar vėliau. Tai ne būtinai turi būti silikonine liemenele, yra ir kitų gaminių, kuriuos verta pirkti iš anksto. Pavyzdžiui, man labai patinka nusipirkti dailią liemenėlę ir ją užsidėti tik tomis dienomis, kai jaučiuosi kažkuo ypatinga. Be to, smagu žinoti, kad, jei kažkas atsitiktų, tu visada turi kažkur stalčiuje gero apatinio trikotažo, naujo. Gal nebrangaus, bet naujo ir kokybiško. Kas gali nutikti? Gali prireikti staiga keliauti. Gali prireikti gultis į ligoninę. Kas, be abejo, būtų ne pats maloniausias dalykas, apskritai, aš to niekam ir nelinkėčiau. Tačiau, sakykime, visiems visko gali nutikti, dėl to silikonine liemenele kaina gali būti geras išbandymas. Nusipirkti vieną ir tokią, turėti atsargoje. Tad, kitaip tariant, tai yra perkamas daiktas, silikonine liemenele, akcija kai kokia nors atsiranda. Tada aš galiu be jokių problemų pasidžiaugti, jog turiu tai, ko reikia, kai jau iš anksto būnu įsigijusi pigiau.

Dovilė, studentė

Esu jauna ir mėgstu lankytis geruose vakarėliuose. Kažkas gal kritikuos dėl tokio gyvenimo būdo, bet mėgstu atrodyti iš tiesų nepriekaištingai. Todėl silikonine liemenele man visada yra nepakeičiama apatinio trikotažo dalis tais kartais, kai noriu ir atrodyti, ir jaustis išskirtinai, ir dar net noriu būti tikrai labai gražiais drabužiais. Nieko nepadarysi, bet kai kurie drabužiai tiesiog neleidžia atrodyti taip, kaip nori. Dėl to silikonine liemenele be petneseliu ir yra išsigelbėjimas kai tau svarbu, kaip atrodai. Turiu net kelias nuostabias raštuotas ir gėlėtas sukneles. Su visomis jaučiuosi tiesiog puikiai, jeigu apsirengiu ir iškart galiu eiti. Tačiau jos be petnešėlių. Tame ir yra grožis, nes pečiai yra gražiausia mano kūno dalis, tad man labai svarbu juos tinkamai ir deramai išryškinti. Kai išryškinu juos taip, kaip noriu, tada galiu be problemų, ir be priekaištų jaustis laiminga. Tad kaip tik tokie apatiniai rūbeliai išgelbėja nuo siaubingo įsiveržusių petnešėlių vaizdo.

Emilija, renginių organizatorė

Mano darbe išvaizda yra vizitinė kortelė. Turi atrodyti nepriekaištingai, tik tada tu nenuvilsi klientų, tik tada tavo darbas bus atliktas tikrai gerai. Nežinau, kokia nauda iš darbuotojų, kurie nesugeba atlikti net pačių elementariausių dalykų, kurie negali padaryti ir nepadaro paprastų užduočių. Man patinka žinoti, kad viskas, ką darau, yra padaroma iki galo. Taigi, ir išvaizda, apsirengimas, turi būti tinkami. Dėl to, pavyzdžiui, silikonine liemenele, internetu pirkta, man yra geras dienos startas. Jeigu įsigijau kažką tokio, ko vėliau prireiks geram išvaizdos palaikymui, tai aš manau, kad reikia pačiai sau paploti per petį, padėkoti – aš rūpinuosi savimi, ir tai yra svarbiausia. O tai, kas svarbiausia, neturi sau lygių. Paskutinį kartą silikoninę liemenėlę dėvėjau penktadienį, kai buvau šokiuose. Tai jau buvo nebe darbinė veikla, tačiau šis trikotažas taip pat labai buvo vertingas ir naudingas.