Apatinis trikotazas vyrams gali būti, pasirodo, ne tik labai patogus, natūralus, seksualus ar madingas, bet ir – iš tiesų keistas. Kada dalykus vadiname keistais? Dažniausiai tada, kai nebegalime apibūdinti kitaip. Kai apatinis trikotazas vyrams, internete aptiktas ar vaikino spintoje atrodo neįprastai, nei patogiai, nei gražiai, nei kitaip funkcionaliai, belieka pasakyti – labai keistas… Kokie gi gali būti tie keistieji apatiniai?

Keisti stringai

Nors šio modelio apatinis trikotazas vyrams (stringai) laikomi tiesiog susiję su erotika, visgi jie kartais gali būti ir labai keisti. Keistais jie pasirodytų net ir eiliniam vyrui, kuris nepripažįsta tokių dalykų ir mėgsta klasikinius rūbus, tradicinį gyvenimo būdą ir pan. Tačiau net ir tiems, kam apatinis trikotazas vyrams (stringai) nėra naujiena, galima surasti keistų modelių. Pavyzdžiui – ant kelnaičių gali būti vaizduojamas drambliukas, kuris būtų matomas priekyje, o dramblio straublys pereitų per visą užpakalinę dalį, tarsi užriestas. Vargu, ar atsirastų žmogus, kuriam toks apatinis trikotazas vyrams nepasirodytų neįprastas. Kaip dar stringai gali išduoti savo keistumą? Tarkime, jie gali būti pagaminti iš metalinių detalių, tokių, iš kokių yra gaminami metaliniai marškiniai po šarvais. Riteriai iš mažų grandinėlių išaustus šarvus dėvėdavo kaip apsaugą nuo priešo, tokius šarvus dovanų gavo ir Hobitas per paskutiniąją dalį. Tačiau filmuose ar spektakliuose tai gal ir gali būti įdomu, bet ar tai taip pat pasirodys ir gyvenime? Tikriausiai toks apatinis trikotazas vyrams internete net nėra parduodamas – reikėtų siūti pagal užsakymą.

Labai platūs šeimyniniai

Vyriskos trumpikes, kurios turi gana plačias klešnes, yra laisvos – dažnai vadinamos „šeimyniniais“ apatiniais. Toks pavadinimas gali būti siejamas su dviem dalykais. Pirma, su tuo, kad namuose, šeimoje, kiekvienas žmogus stengiasi kuo labiau atsipalaiduoti, todėl dažniausiai dėvi tiesiog tuos rūbus, kurie jam yra patogiausi. Tokios trumpikės nėra didelė puošmena, bet šis apatinis trikotazas vyrams dažnai labai patogus – lengva judėti, nesuvaržyti judesiai ir t.t. Kitas aspektas, galbūt nulėmęs tokį keistą pavadinimą – tai amerikiečių ir kitų vakarietiškų šalių įprotis pirkti dalykus tada, kai jie suteikiami labai didelėmis pakuotėmis. Pavyzdžiui, vietoje 250 g skalbimo miltelių mielai bus perkamas vadinamasis šeimyninis pakas – 5 ar net 10 kilogramų. Taip pat nutinka ir su daugybe kitų produktų, kurie neretai mažais kiekiais net apskritai neparsiduoda. Vadinasi, šiuo atveju, vadinamieji „šeimyniniai triusikai“ yra ne kas kitas, o ta labai didelė pakuotė. Nes ir pačios kelnaitės tikrai yra labai didelės.

Taigi, kartais šis apatinis trikotazas vyrui gali atrodyti keistai, ypač tada, kai perlenkta lazda su dydžiais. Kas per daug – tas gal gali būti ir nesveika.

Keisti išmarginimai

Kaip ir visų kitų drabužių atvejais, kelnaites vyrams gali būti pavadintos keistomis vien dėl neįprastų raštų ir išmarginimų. Kada tai nutinka? Tada, kai verčia nusišypsoti, kai galbūt seksualus apatinis trikotazas vyrams nedera su savo ornamentika ir pan. Tarkime, jeigu apatinis trikotažas, kuris turėtų žadinti aistrą, yra išmargintas įvairiais filmukų ir komiksų personažais – tuomet tai veikiau sukels šypseną, o ne pasigėrėjimą. Taigi, tokie keisti išmarginimai dažnai gali priversti apatinį trikotažą būti pavadintu keistu ar neįprastu.

Tarkime, jeigu imsime šventinius apatinius – kalėdinius su elniais ar eglių šakelėmis, velykinius su kiaušiniais, Valentino dienos su širdelėmis – mes dar kartą susidursime su tuo, jog čia kažkas neįprasto, keisto.