Nuolaidos ir Akcijos

36

Ar prisimenate, kad paskutinį kartą parduotuvėje buvo taikomos nuolaidos, tačiau jūs neturėjote tam reikalingos kortelės, nes buvote ją palikę namie, kadangi turite tikrai nemažai tokių kortelių? Klausiame to šiandien žmonių.

Marius, studentas

Reikia pagalvoti. Daug kur nuolaidos būna pritaikomos ir šiaip, be jokių kortelių. O kai jų prireikia, tai visada gailiuosi, kad nepasiėmiau savo (juokiasi). Nors kartais ir turiu pasiėmęs. Dažniausiai būna, kad nuolaidos pritaikomos dėl to, kad esu studentas. Su studento pažymėjimu galima visada gauti pigesnį transportą, tiek miesto, tiek tarpmiestinį traukiniais ar autobusais. Yra dar ir visokių barų, kavinių, kuriose galima pigiau apsilankyti, bet paprastai ten neinu, nes dažniausiai tai yra vietos, kur iš esmės yra gana brangu lankytis ir pirkti, todėl kažkaip natūraliai net ir nesinori daryti tokius dalykus. Aš žinau tokias vietas, kur nuolaidos nėra taikomos, bet užtai šiaip viskas yra labai pigu, ir ten sumoki tikrai mažai, tiek, kiek gali sau leisti studentas su savo tikrai nedidelėmis pajamomis.

Regina, mama

Man paskutinį kartą labai būtų pravertę nuolaidos zaislams, bet, deja, negalėjau sau leisti tų žaislų nusipirkti. Atrodė, kad gausiu tikrai nemažai pinigų, ir galėsiu lengvai sau juos turėti, bet paskui viskas taip susidėstė, kad negalėjau. Taigi, kai atėjau į parduotuvę, sužinojau, kad nuolaida yra taikoma tik tiems, kas jau turi reikalingą specialią kortelę. Deja, tokios neturėjau. Kaip buvo liūdna. Mano mažylė norėjo tokio didelio minkšto žaislo, ir aš negalėjau jo nupirkti. Na, gal ir būčiau pirkusi, jeigu nebūtų tos akcijos buvę. Bet kadangi mačiau, kad įmanoma įsigyti pigiau, o aš to nedarau, tai labai nesinorėjo išvis mesti pinigus. Pagalvojau – gal kažkas iš draugų turi tą lojalumo kortelę. Bet nepavyko. Tiesiog paskui buvo daug veiklos, vaikai susirgo vėjaraupiais, reikėjo važiuoti pas gydytoją, o dar ir į darželį ėjimo pirmos dienos prasidėjo, tai nieko jau ir nebespėjau. Manau, būtų tikrai puiku, jeigu būtų kokie nors nuolaidų kuponai, su kuriais galėčiau dar kartą apsilankyti toje parduotuvėje ir įsigyti, ko reikia.

Vida, vadybininkė

Ant mano pečių – nemaža atsakomybė tinkamai organizuoti tam tikras įmonės veiklas, gerai skirstyti jų pinigus. Šį kartą dalykas buvo toks, kad artėjo nemaža įmonės šventė, reikėjo padaryti gerą vakarą, sukviesti visus įmonės partnerius, darbuotojus, žodžiu, tikrai nemažai žmonių. Man labai patiko tai, kad buvo patikėta ši užduotis, nes į vadybininkės pareigas pakilau iš asistentės visai neseniai. Taigi, nuolaidos alkoholiui staiga tapo rimta aktualija. Mat, kai perki tokį didelį kiekį, norisi pinigus skaičiuoti kitaip. Nebėra taip, kad litas ar euras šen bei ten – jau yra pokytis, jau yra visai kitaip, nes čia pakimba ant plauko visai kitokios sumos. Mačiau, kad aksijos vyksta kai kuriems stipriesiems gėrimams, kurių man kaip tik ir reikia, bet dar negalėjau jų įsigyti. Reikėjo tam tikros nuolaidų kortelės. O aš kaip tik jos ir neturėjau.

Pranas, amatininkas

Man tai visada taip papuola – kaip tik NORFA akcijos ir nuolaidos, taip aš su Maximos kortele ateinu. Kaip tik MAXIMA nuolaidos sia savaite – taip aš į IKI nueinu, o atsinešu RIMI kortelę. Mano laikais viskas būdavo paprasčiau – nuėjai pas kriaučių, suderėjai, ir turi kainą. Nuėjai į gastranomą, visi žino, kad jei spėsi pagriebt, tai nusipirksi. Dabar man jau ir sunku kartais orientuotis.