Pirmas įspūdis: PRISMA

43

Kadangi savaitgalį veikė neblogos akcijos PRISMA prekybos centre, pagaliau turėjau progą ten apsilankyti ir aš. Turiu pasakyti, kad PRISMA man labai priminė parduotuves Anglijoje. Kai vasaromis dirbdavau Didžiojoje Britanijoje, beveik visada ten susidurdavau su tokiais prekybos centrais, atrodančiais panašiai į šį. Labiausiai panaši turbūt būdavo ASDA, netgi joje yra tas pats spalvų spektras pagrinde.

Nors planavome į prekybos centrą keliauti visa šeima, tačiau nutariau iš pradžių ateiti apsižiūrėti viena. Čia tikrai veikia gausios akcijos, todėl, pamaniau, pirmiausiai reikia pasistengti įsigyti tai, ko man tikrai reikia. Na o tada jau galėsiu ir pirkti kažką daugiau.

Pirmos prekės

Taigi pirmos prekės, kurias suteikė akcijos PRISMA centre, buvo ne maisto. Man jau seniai reikėjo nusipirkti didelį kiekį skalbimo miltelių. Čia kaip tik galiojo puikios sąlygos, mažos kainos, todėl paėmiau tikrai didelius, didžiausius, krepšius skalbimo miltelių. Tai labai patogu, nes taip perkant susitapo daug pinigų, be to, nereikia važinėti ir pirkti vis per naują.

Aišku, vien skalbimo milteliais manęs neužkiši. Reikėjo ir minkštiklio. Galima sakyti, turiu fetišą kvepiantiems skalbinių minkštikliams, kaip ir daugybei kitų kvepiančių dalykų. Mano uoslė labai stipri, tačiau niekam ne alergišką. Todėl labai mėgstu eterinius aliejus, kvepiančias žvakes ir įvairius kitus kvapnius dalykėlius. Kad būtų malonu, namuose nuolat naudoju būdą kažkaip kvapniai pabūti. Taip pat smilkalus, tik ne per stiprius, ir tokius kokybiškus, tikrai indiškus. Taigi akcijos rimi praėjusį savaitgalį neleido atsisakyti tualeto gaiviklio, o šį kartą be jokių skrupulų į mano maišelį įkrito kvapnus ir gaivus skalbinių minkštiklis. Kai perku tokias prekes, net norisi eiti skalbti, kai šiaip namų ruošos darbų nemėgstu.

Grožio reikalai

Kol dar nebuvau užsukusi į maisto skyrių, leidau sau akis paganyti ir tokiose vietose, kur parduodamos su grožiu susijusios prekės. Taigi, aš pirmiausiai atėjau į kosmetikos vietą. Anksčiau akcijos rimi leido nusipirkti tikrai pigius ir gerus plaukų dažus. Dabar matėsi, kad geriausia pirkti juos ten, kur arčiau namų, tad šį kartą – prismoje. Atėjusi į kvepiantį kosmetikos skyrių susižavėjau ne tik kainomis plaukų dažams, bet ir šampūnams ir balzamams. Nežinau, ar tie patys pasiūlymai, galioja ir parduotuvėje prisma akcijos Kaune, tačiau bent jau Vilniuje man pavyko gauti, ko noriu.

Apsipirkinėjau „Ozo“ prekybos centre esančioje prismoje.

Taip pat man labai gerą įspūdį padarė ir prisma nuolaidos apatiniam trikotažui. Gal sakyčiau, kad tai net buvo šiek tiek netikėta. Iš pradžių šiek tiek varžiausi apžiūrinėti kelnaites ir liemenėles šiame dideliame prekybos centre. Mat sutikti čia, pavyzdžiui, viršininką, atėjusį pirkti kaklaraiščio, man spaudant liemenėlės kaušelius ir galvojant, ar ji gerai iškeltų mano krūtinę, sutikite, ne tokia ir didelė garbė. Tačiau paskui nusiraminau ir leidau sau pagalvoti, kad vis tiek, ar specializuotoje parduotuvėje, ar čia, perku tuos pačius dalykus, kuriuos vis tiek perka visi žmonės.

Prisma akcijos sia savaite mane vilioja užsukti pigiai parduodamų drabužių vasarinių. Tikriausiai, kaip ir visi prekybininkai, Prisma Kauna ir Vilniuje nori išparduoti po vasaros likusius neišpirktus drabužius. Kadangi neseku tų madų taip aklai, tai man visai tinka ir nusipirkti rūbų kitiems metams į priekį. Dabar nusipirksiu ženkliai nukainuotas sukneles, nešiosiu jas jau pavasarį. Visada tokia taktika pasitvirtina, aš sutaupau, o atrodau pačiai sau gražiai.