Visiems yra žinoma, kad moterys nori ir moka puoštis, o šiais laikais drabužių pasirinkimas labai platus. Drabužių spintoje be puošnių išeiginių suknelių ir dalykinių darbo drabužių puiku turėti ir keletą madingų, stilingų ir patogių laisvalaikio drabužių. Viena iš tokių aprangų yra tampres. Jas galima dėvėti ir namuose, ir einant į darbą, ir sportuojant.

Tamprės sportui

Tampres sportui šiuo metu yra ypač populiarios. Jos labai patogios, nes nevaržo judesių, suteikia laisvumo pojūtį. Jos puikiai tinka leidžiant laisvalaikį gryname ore ar vykstant į iškylas. Pastaruoju metu ir mokyklų sporto salėse moksleivės mieliau renkasi ne sportinį kostiumą, o tampres ir ilgesnius marškinėlius trumpomis rankovėmis. Tikroms sportininkėms gaminamos begimo tampres. Jos ypatingos tuo, kad turi puikias prakaito garinimo savybes bei šviesą atspindinčias juosteles. Taip pat jos turi kišenėles su užtrauktukais. Tampres sportui arba dar kitaip vadinamos tamprės angliškai tampres leginsai yra ne tik patogūs, bet ir estetiškai išryškinantys kūno linijas.

Derinimo prie kitų drabužių taisyklės

Tampres yra puikiai derinamos prie įvairių drabužių. Yra sukurtos taisyklės, kaip teisingai dėvėti tampres ir su kuo jos turėtų būti derinamos. Pavyzdžiui viena iš taisyklių, norint derinti tampres su suknele, pastaroji turėtų būti labai trumputė, vos dengianti užpakaliuką. Prie juodų tamprių puikiai tinka margaspalvė suknytė. Tamprės labai puikiai dera prie ilgų marškinėlių ar palaidinės, tačiau jie neturi būti visai trumpučiai. Tampres kelnes negali pakeisti džinsų ir būti dėvimos su trumpučiais marškinėliais ar trumpučiu megztuku. Tačiau ilgas megztinis puikiai derinamas su tamprėmis. Ypač gražiai atrodo tampres su sijonuku. Toks tampres su sijonu komplektukas dažnai parduodamas kartu ir gali paslėpti netobulas formas.

Ir vasarai ir žiemai

Nors iš pirmo žvilgsnio pasirodytų, kad tampres yra tinkamos tik vasarą, nes jos atrodo plonos ir nešiltos, iš tikrųjų ir šaltuoju metu šiuo drabužiu taip pat galima pasipuošti ir atrodyti stilingai. Tamprės būna įvairios sudėties: poliamidas, elastanas, medvilnė ar kašmyras. Tampres su kasmyru suteikia šilumos, minkštumo ir švelnumo. Jas dėvint tikrai nebaisus šaltas oras. Dar vienas tipas yra besiules tampres pavyzdžiui megztos su vertikaliomis pynėmis, kurios vizualiai ilgina kojas. Tampres su kasmyru labiausiai perkamos rudens ir žiemos sezono metu. Geros kokybes tamprės puikiai priglunda prie kojų, tačiau neišsitampo.

Kainos

Tamprių kainos yra labai įvairios. Jos gali svyruoti nuo dvidešimt litų iki šimto penkiasdešimt litų. Viskas priklauso nuo sudėties, raštų, tankumo, papuošimų ir gamintojo. Pagal vartotojų atsiliepimus ir perkamumo rodiklius matyti, kad geriausiai ir dažniausiai tamprės perkamos kai būna tampres akcija. Iš tiesų, kodėl gi nenusipirkus tamprių už devyniolika litų, jei jos prieš tai kainavo trisdešimt devynis, arba galima nusipirkt už trisdešimt penkis ir sutaupyti dar tiek pat pinigų kitam pirkiniui. Smagu, kad moterys moka taupyti ir sugeba pasipuošti ypatingai.

Ar tamprės tinka kiekvienai figūrai

Kaip ir nėra blogo oro, taip ir nėra blogos figūros, o yra tik netinkamai parinkti drabužiai. Teigiama, kad tamprės tinkamos visų figūrų moterims tiek lieknoms, tiek apkūnioms. Spalvingos, raštuotos tamprės puikiausiai tinka jaunoms merginoms ir moterims, tačiau nelabai rekomenduojamos vyresnėms. Šioms moterims siūloma rinktis vienspalves ir ne tokias ryškias tampres.